Logilink Monitor Stand BP0110 Desk Mount, 17-32 ", Maximum weight (capacity) 8 kg, For Flat/Curved Monitor, Black
- TootjadLogilink
- Mudel: BP0110
- Saadavus: 3
-
27€
Logilink Monitor Stand BP0110 Desk Mount, 17-32 ", Maximum weight (capacity) 8 kg, For Flat/Curved Monitor, Black
| All | |
| Brutokaal | 3.05 kg |
| Embeeded battery | No |
| Funktsioonid | Tilt, swivel, level adjustment, rotate |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 300.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross width (mm) | 300.00 mm |
| Kaldenurk | -15/15 |
| Kõrguse reguleerimise ulatus | 411 mm |
| Maksimaalne ekraanisuuruse sobivus | 32 " |
| Maksimaalne kaal (mahutavus) | 8 kg |
| Muud funktsioonid | For Flat/Curved Monitor |
| Netokaal | 2.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (max) | 100 x 100 mm |
| Paigaldussüsteemi ühilduvus (min) | 75 x 75 mm |
| Paigutus | Desk Mount |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Pöördenurk | -180/180 |
| Producer product family | Monitor Stand |
| Producer product name | BP0110 |
| Rotatsioon | -180/180 |
| Screen size compatibility | 17-32 " |
| Tare weight (kg) | 0.45 kg |
| Toote värv | Black |
| VESA paigaldamine | Yes |
| VESA-paigaldusliidesed | 75 x 75, 100 x 100 mm |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: logilink monitor stand bp0110 desk mount, 17-32, maximum weight capacity 8 kg, for flatcurved monitor, black, bp0110, logilink, kinnitusvahendid, laua ja seinakinnitused



